เครื่องเจาะท่อ PVC อัตโนมัติ ลูกบ๊อกซ์ท่อพลาสติก 800กก./ชม
รายละเอียดสินค้า
| เส้นผ่านศูนย์กลางท่อ: | 16~800มม | ความจุ: | 120~800กก./ชม |
|---|---|---|---|
| เวลาการส่งมอบ: | 45 วัน | ติดตั้งพลังงาน: | 37~600กิโลวัตต์ |
| เครื่องอัดรีด: | เครื่องอัดรีดสกรูเดี่ยว | ||
| เน้น |
เครื่องกดท่อ PVC อัตโนมัติ,เครื่องกดท่อพลาสติก,เครื่องกดท่อ PVC 800 กก./ชม |
||
รายละเอียดสินค้า
- การเคลื่อนไหวที่มั่นคงระหว่างการขยายท่อป้องกันความเสียหายของวัสดุ
- ความสามารถในการทําความร้อนแบบสองครั้ง ด้วยอุณหภูมิสูงสุด 280 °C
- เครื่องปรับเปลี่ยนที่ติดตั้งบนแผ่นสําหรับซอคเก็ตประเภทของสารละลาย (ประตูตรง) และซอคเก็ตประเภทของวงจรปิด (ประตู R)
- ความสูงศูนย์กลางปรับได้ 900mm ± 50mm
| ระยะขยายท่อ (กว้างภายนอก) | Φ 315-630 มิลลิเมตร |
| ประเภทการระฆัง | ประเภท R และ U |
| รายละเอียดของน้ํามันไฮดรอลิก | No. 40 น้ํามันไฮดรอลิก |
| ปริมาณเครื่องทําความร้อน | 2 |
| อุณหภูมิสูงสุดของเครื่องทําความร้อน | 280°C |
| ความดันก๊าซ | 0.6-0.8 MPa |
| ความดันน้ํา | 0.2-0.3 MPa |
| ความจุของความยาวท่อ | 3-6m |
| ความสูงกลาง | 900mm ± 50mm |
| ขนาดของเครื่อง | 8615 × 3125 × 2500 มม. |
จุดเด่นของผลิตภัณฑ์
อัตโนมัติ PVC ท่อเครื่องกลองท่อพลาสติก 800kg / H เครื่องบีลลิ่งท่อ PVC แบบมือและอัตโนมัติสําหรับการผลิตซ็อตท่อพลาสติกที่มีกําลังผลิต 800kg/h ภาพรวมของเครื่อง เครื่องบดท่อแบบอัตโนมัติเต็ม พร้อมอุปกรณ์การวาดและอินเตอร์เฟซโปรแกรม ออกแบบให้ใช้กับเครื่องบดหรือเป็นอุปกรณ์อิสระคุณสมบัติ ระบบทําความร้อนไฟฟ้...
75-250 มม PVC ท่อไฟฟ้าท่อน้ําเครื่องทํา
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
เครื่องทําท่อ HDPE ขนาด 50-250MM สกรูเดียว
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
ท่อระบายน้ำแบบท่อแก๊ส PE ท่อระบายความร้อนเดี่ยว 4 - 9 เมตร / นาทีความจุ
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
เครื่องตกแต่ง PVC Foam Board Extrusion Line ขนาดเส้นผ่าศูนย์กลาง Double Screw 45/90 มม
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
กรุณาใช้แบบสอบถามทางออนไลน์ด้านล่าง หากคุณมีคําถาม ทีมงานของเราจะติดต่อกลับกับคุณในเร็วที่สุด